رژیم سرهنگ قذافی رهبر لیبی درپایان راه

سقوط سرهنگ معمرقذافی ، رهبر لیبی نزدیک شد.

حکومت چهل و دوساله کشور لیبی به رهبری سرهنگ معمرقذافی نیز به پایان راه خود رسید.

                با سقوط این دیکتاتور چهارمین نظام دیکتاتور و دست نشانده استکبار هم متلاشی خواهد شد.

                صبح دیروز مخالفان رژیم سرهنگ قذافی؛ بیش از دوسوم طرابلس را در اختیار گرفته بودند، و مردم در پایتخت لیبی شادی میکردند؛و به گفته مخالفان تنها منطقه باب العزیزیه یعنی محله حکومتی و هوادارانش در دست سرهنگ و طرفدارانش بوده است!

               سیف الاسلام فرزند قذافی بازهم در میان وفاداران خود برای مردم پیام داد! سیف همچنین اعلام کرد که پدر وی یعنی رهبر از نفس افتاده لیبی هنوز حاکم و در طرابلس بسر میبرد!!

              پسر دیگر قذافی که دیروز در اختیار مخالفان بود، توانست با کمک طرفداران حکومت پدرش فرار کند!!

             اما دیگر شک نیست که رژیم سرهنگ پیر و عجیب الخلقه !!! نیز به زباله دان شاهان و دیکتاتورها دیگر خواهد پیوست، و از این روی است که نفت خواران و نظامهای جهان خوار فعالیت و جنبش خودرا برای بلعیدن محترمانه لیبی جدید شدت بخشیده اند، تا بتوانند کشور لیبی را نیز مانند انقلابهای دیگر اعراب در همین جا متوقف کنند.
  لذا، میبینیم که کسانیکه خود استعمار گران بزرگ و حرفه یی تاریخ از بعداز رنسانس تا کنون هستند و دستشان به خون و مال میلیونها انسان آلوده میباشد؛ اکنون داعیه آزادی و ظلم ستیزی دارند.!! و باراک اوباما نیز در همین باب دیشب سقوط دولت لیبی را نزدیک و تمام شده دانست، و نیز اوضاع لیبی را سیال و نا معلوم دانست! و اضافه کرد که ظلم پایان میپذیرد!!
          اما ایشان باید بداند که شاید انقلاب مردم لیبی به اولین گامهای پیروزی خود رسیده باشد، ویا مبارزات ایشان تمام شود!! اما سقوط و ریزش استکبار بخصوص استکبار غرب بسرکردگی آمریکا، هنوز در ابتدای سختیها و ذلت خویش است، و یقینا آینده این را ثابت خواهدکرد. 

/ 0 نظر / 3 بازدید