محکومیت جنایت تروریستهای صهیونیست توسط جناب میرحسین موسوی...و.و

آقای میرحسین موسوی هم با دیگردوستانشون اسرائیل را محکوم میکند.  :                 اسرائیلیه: (بشکنه این دست که نمک نداشت.)                             (چندخبرصداستی  وسیماستی ما .)

                             √-صهیونیسم جهانی بااجرای آتش اشغالگران سرزمینهای اشغالی  فلسطین؛ ودر پنجاه مایلی سواحل فلسطین یعنی آبهای آزاد؛ کاروان کشتی آزادی وامداد را با حمله خود در شبیخونی شبانه وتوسط کماندوهای دژخیم خود با حمله ئی صبوعانه دهها امدادگر را ،همراه با زنان وکودکانی که این نه کشتی را همراهی میکردند؛به خاک وخون کشید ،ودهها نفر را نیززخمی و به شهادت رساند!!   (( حالا این خبرای اونورآبی رو بخون وببین چه جوری افتادن به جون این گندکاری خودشون و میخوان هرجوری که شده وصله پینش کنن،  اما نمیدونن که هرچی زوربزنن بیشتر فرو میرن..))

  • 1                 -√وزارت خارجه امریکاورفقای دیگرش ازاسرائیل خواست، که دراین مورد تحقیق کند!!!  ها،هاها ها...

·2                 -√وخبری بسیار تعمق برانگیز:  کلینتون وبرخی دیگر از سران غرب،تتانیاهو،ونخست وزیر  ودیگرسران جنایتکاران ومجریان این جنایت را مأمور رسیدگی وتحقیق وگزارشی کامل در مورد این جنایت کرد!!!!!
 
واقعآ ببینیدکه چه جوری خدا دشمنان انسانیت را از احمق ترین ونادان ترین آدمها قرار داده. آخه خیلی تأمل پذیره. حالا اومدن خود شخص جنایت کار وجنایت پیشه را که به دستور همین شخص این حمله وجنایت صورت گرفته؛  مأموریتش دادند که در مورد این ماجرا وجنایت بیشرمانه تحقیق کند!!!  وای به حال شما که مچ بند دستتون همرنگ مچ بند ایناس!!

·              خبری دیگر:  سران غرب در تشبیهی عادلانه درگیری دو کشتی جنگی وسرتاپامسلح کره شمالی با کره جنوبی را و همچنین مسئله هسته ئی وصلح آمیز ایران را تراژدی بسیار بزرگتری نسبت به این جنایت بیشرمانه ووحشیانه اسرائیلیها به نیکوکارترین امدادرسانان کاملأ بی دفاع وغیرنظامی بیش ازشصت کشور جهان ارزیابی کردند!!!!!!(روکه نیست ،سنگهای پای مستعمل مستراح حمامهای ایرانیست)

·                امایک خبر جالب دیگه:  (که البته مث خبر قبلی برای خالی نبودن عریضه مفتزح خودشون، و مهمتراز اون برای اینکه حالی هم به همین لب ولوچه سبزای خودشون داده باشن). واون خبر هم اینکه آقا متکی وزیرخارجه خودمون با یه تیزی افتاده به جون همین دختر ه ندا آق سلطون  و خلاصه لت وپارش کرده ) یعنی این دیگه از اون خبرائیه که یه وقتی کوزه گر میفته تو کوزه!!....

 

                   اما اهم مطلب اینکه چنین جنایتیهایی از طرف صهیونیستها وبا چراغ سبز غرب بخصوص آمریکا وانگلیس چیز تازه ئی نیست،وهمه آگاهیم که این رژیم جعلی وتروریست که در اصل برای همین جنایات وایجاد زمینه حضور جهانخواران ،ومأمنی برای اتراق ودست اندازی آنان به منابع این منطقه،ونیز مسلط بودن بر این پل شرق وغرب وهم شمال وجنوب یعنی خاورمیانه وخلیج ایرانی و نیلگون همیشه فارس بوجودآمد. وجنایات وحشیانه ئی که این دژخیمان اشغالگر در این منطقه انجام داده اند آنقدرهولناک است که حتا یادآوری آن مورا بر تن هر انسانی حلال زاده سیخ میکند. جنایات وکشتاری که این حمله وراهزنی به قصد کاروان آزادی وجنایت وبه خاک وخون کشیدن این انسانهای نیکوکار وخدایی وزنان وکودکان گوشه گوشه این عالم در مقابل آن هیچ است.

                       اما ارزش این سیاست وانجام این عمل شایسته وانساندوستانه که با مدیریتی بسیار هوشمند واجرا وشجاعت این جمع خیر صورت پذیرفت،ومامعتقدیم که اینگونه اقدامات انسانی باید ادامه یابد ؛  اسرائیل وبیش از او امریکارا در یک بن بست چکنم چکنم؟؟گرفتار نمود!!که با دستپاچگی تمام این اقدام به جنایت را آنهم در پیش چشم تمام جهان و نمایان شدن چهره دورو وکثیف خودرا بر سیاستهای دیگر ارجح دانستند.

                    در اطراف این حادثه تلخ وشیرین ، گفتنیهارا همه جهان گفتند وبیش از آن تکرار مکررات است،اما در عجب وشگفتیم که چگونه رهبرکبیر وبنیانگزار این انقلاب اسلامی با ایراد تمام رخدادها این حوادث را پیش بینی فرموده است! وحال تمام دنیا بویژه جهان اسلام و علی الخصوص ما پیروان مکتب ولایت وامامت اثرات صدور انقلابی جهانی وفراگیر در اقصی نقاط عالم مشاهده میکنیم!!و به امید روزیکه صدارت وشکوه مکتب توحید ووعده خداوندرا در تمام جهان شاهدباشیم. ( ان ینصرالله ینصرکم ویثبت اقدامکم).راست میگویدخدای بلندمرتبه.....وباز هم برگردم به یک توصیه :

می خواستم به این برادران دیروزی وخودگم کردگان امروزی که هی حرف از سبز چمنی یو  سبزلجنی یا سبزی خوردن البته از نوع چغندری میزنن، سفارش میکنم که بهتره به جای اینکه از اینجور بیانیه های محکوم میکنمو عله و بله میکنم ،اگه میرفتین با چندتا دوربین وچندتائی از این خبر نگارای رادیوفردائی یا رادیوهای امریکا، اسرائیل یا بزرگ همشون رادیو بیب سکینه مکار، سر قبر همین بنده خدا ،(ندا آقا سلطون) باورکنین اولأ که حسابی احساساتی بود واشک کلینتون و باراک اوباشما رو نتانیاهورو حسابی در میاورد.
ومهمتراز اون این بود که این کار هم ژست سیاسی وتبلیغاتیش بیشتر بود،وهم دیگه لازم نبود از این رادیو اسرائیل یا فردا ووو...و  منت بکشیدف ازما گفتن بود حالا خودتون بهترمیدونین. ولی نه این یکی رو من گاف دادم !چون شما هیچم بهتر نمیدونید.چون اگه میدونستید، اینجوری تو چاه ویل وبی ته سقوط نمیکردین.

                                                                                         ابوالقاسمی. دوشنبه//11//3//1389

/ 0 نظر / 3 بازدید