نبش قبرحجربن عدی بدست مخالفان سوریه

 1. تخریب قبر حجرابن عدی
  با پیکر ؛؛حجرابن عدی؛؛  صحابه رسول خدا و امام علی چه کردند؟
 2. در شورش سوریه و حمله غرب و اعراب بت پرست به دولت بشاراسد و جبهه مقاومت اسلامی ، وهابیون بیش از دیگر تروریستهای منطقه فعال هستند. و یقینآ در این فرصت بدست آمده نهایت سبوعیت و دشمنی خودرا با اسلام حقه بخصوص علویان بروز خواهند داد.
  تخریب اماکن مذهبی و مقدس جهان اسلام! یکی از اهداف مهم وهابیت جهانی وابسته به حکومت سعودی و دولت اسرائیل است . زیرا که اکثر این اماکن نمادهایی از اسلام و مقاومت مسلمین در مقابل استعمار و سرمایه داران بین المللی هستند.
 3. جنازه حجر را چه کردند و پیکر این صحابه پیامبر خاتم را کجا بردند؟  شاید ندانید که حجرابن عدی؛ را بهمراه پسر جوان وی و پنج تن از همرزمانش به جرم مبارزه با فساد حکومت شام شکنجه و اعدام کردند.
  گذشته از اینکه این چه عمل زشت و پستی است؛ و در هیچ آئینی پسندیده و مجاز نیست!!
  چنانچه:
            تمام سنی مذهبان نیز با نبش قبر مخالف و آنرا عملی حرام میدانند، بخصوص در مورد مومنین به توحید و نبوت!  ؛؛حتی همان وهابی ها هم تنها با ساخت بنا و حرم و بارگاه مخالف هستند( غیراز مرقد حضرت محمد مصطفی ص) ؛ اما نبش قبر را مجاز نمیدانند!! اما اینجا مسئله جنبه سیاسی دارد؛ و هدف ساقط کردن اسلام واقعی ست! که در حال رشد و توسعه میباشد. و برای غرب و عمال آنها و اعراب جاهل، هدف هر جنایتی را توجیه میکند!!
 4. قبل از اینکه پیگیر چگونگی جنازه مطهر حجر باشیم و در تجسس اینکه کجا بردند و چه کردند؟ فراموش نکنید که در طول تاریخ با اجساد همه مجاهدان در راه دین و عقیده چه کردند؟!
  مگر نه اینکه مولای ما علی ع پیکر مطهر و مظلومه بزرگ تاریخ؛ فاطمه زهرا س؛ را شبانه و مخفیانه تشییع و دفن فرمود!! و تا حال نیز کسی از صورت قبر دختر پیغمبر اسلام باخبر نیست!
  گمان میکنید با بدن پسر رسول خدا و سالار شهیدان ؛حسین بن علی چه کردند! در روز عاشورا سر مبارک حسین را بریدند و بردند!! وحتی به بدن های شهیدان کربلا رحم نکردند! آنان را پاره پاره کردند! ساعتها بر آن اجساد مطهر اسب دوانیدند، و قطعه قطعه کردند!
   در طول تاریخ چه بسیار بدن های مبارزان را بر دار کردند و زبان ها را بریدند، پوست کندند! و آنها را خوراک مرغان وحشی و حیوانات کردند!!

 5. در همین دوران خودمان که عصر تمدن وال استریتیها و غرب و شرق کره خاک است!! روزی نیست که گورهای دسته جمعی را کشف نکنند! با انسانهایی که با فجیع ترین وضع کشته و مدفون شده اند!
       گاهی اوقات واژه هایی مانند:  بوسنی هرزگووین!! کرواسی! یوگسلاوی دهه 80! سروهای یوگسلاوی!! مسلمانان بوسنی و... در اینترنت جستجو یا سرچ کنید!!
  هنوز فراموش نکردیم که در قلب همین غرب نیمه وحشی یعنی اروپا و درست در همسایگی فرانسه پرمدعا!! و در ؛؛بوسنی هرزگوین؛؛ هزاران انسان بی گناه را از مرد و زن جوان و دختران وپسران کودک و نوجوان را مورد تجاوز و سپس کشتند و مثله کردند!
      زنان حامله و باردار را شکمهایشان با نیزه دریدند!و جنین آنها را بیرون کشیدند! و تمام این جنایات انسانی و نسل کشی هارا در پیش چشم همین سران غرب متمدن و با کمک ناتو و در حضور ماموران
  UN سازمان ملل متحد انجام دادند و کسی خم به ابرو نیاورد.
  راستی با آنهمه جنازه و قربانی های بشریت چه کردند؟؟ و بدون شک در میان آن کشته شدگان بسیار حجر و ثمیه و... وجود داشتند.
 6. پس بزودی خواهیم گفت که با جنازه مطهر حجر پسر عدی که هنوز هنگام نبش قبر و بیرون آوردن خون پاکش تازه بود!! چه کردند و به کجا حمل کردند؟؟!!!         ابوالقاسمی
 7. MASOUDWARNA@GMAIL.COM
/ 0 نظر / 39 بازدید