utelsat شرکت یوتل شبکه های ایران راحذف کرد!

         حذف شبکه های برون مرزی ایران از ماهواره هات برد!

         مقابله به مثل از نوع غربی آن!
 شرکت ؛؛یوتل ست؛؛ نوزده شبکه اطلاع رسانی ایران را از ماهواره هات برد، برداشت!
در حالی این شبکه های صدا و سیما ی ایران با دستور دولت فرانسه بسته شدند، که هنوز حدود ده سال به پایان قرارداد قانونی و حقوقی این شرکت با جمهوری اسلامی ایران مانده بود!!

           بدون شک این حرکت زشت و مذبوح از سیاست های صهیونیکا غربی میباشد، که در اتاق فکر آمریکا طرح و اجرا شده است. اما باید دانست که این حرکت منفعلانه غرب دقیقآ در جهت آرمان های انقلاب ایران و مقاومت مسلمانان و کشورهای جنوب! در برابر هجمه کشورهای شمال بوقوع پیوست.

شاید اگر ایران میخواست  در این وسعت جهانی! پیام حقانیت خود را به گوش مخاطبان خارجی خود برساند، متحمل هزینه گزافی میشد! اما این حرکت صهیونیکا و غرب پیام حقانیت مسلمانان ایران را با بهترین شکل به مخاطبان این شبکه ها در جهان رساند!
بی گمان، هر یک از مخاطبان این رسانه های پر مخاطب جهانی! و حتی هر کسی در جهان از این حرکت ضد انسانی و ضد حقوقی صهیونیکا آگاه شود، این سوال در ذهنش آشکار میشود، که چرا؟! و آیا رسانه های مردمی هم تروریست هستند؟  آیا بواقع غرب و آمریکا آنقدر در مقابل تئوری و اهداف و اندیشه انقلاب مردم ایران و مسئولین شان، ضعیف و حقیر هستند؟؟!! که حتی از صدای آنان نیز می هراسند؟
 پس مردم ایران باید به خود ببالند، که دشمنان اصلی خود را تا این حد و اندازه به هراس و وحشت انداخته اند! و این یک پیروزی بزرگ است.

          اما تحلیل دیگر از این ماجرا را میتوان به هواپیمای بدون سرنشین حزب الله و نفوذ و مخابره اطلاعات این پهباد در فضای سرزمینهای اشغالی ربط داد! چرا که کشورهای شمال در مقابل توان واقعی ایران آنقدر دستپاچه و مستأصل گشتند، که دست به این اقدام احمقانه زدند! اقدامی که بی شک در آینده به زیان آن جبهه خواهد بود! و صدای مرگ سرمایه داران از تمام کوچه پست کوچه های جهان به گوش میرسد. و ما از آسمان این صحنه با شکوه را خواهیم دید.
پس بهرحال بعید نیست که حرکت های دیگری از این دست نیز انجام دهند.
و مگر میشود که، جنگ دیوان با پریان به پایان رسد، زیرا که این اول راه است.

           ابوالقاسمی.

 

/ 0 نظر / 32 بازدید