بحران مهاجرت به غرب و جنگ های نیابتی

 سیل مهاجرت جنگ زدگان کشورهای خاورمیانه و آفریقا به سمت اروپا به بحرانی جدی برای کشورهای اروپا تبدیل شده است.
و اروپا چاره یی بجز مدیریت و سروسامان دادن به این کوچ ناخواسته مردم تحت ظلم و جنگ ندارد!

           زیرا که این مشکل نتیجه سیاست های غلط  و ناکارآمد خود غرب است. سیاست هایی که تحت نظر و نفوذ سرمایه داران و نیز صهیونیست جهانی دهها سال است که طرح و اجرا میشود.
و آمریکا که خود فرمانده و اتاق فکر این قافله شوم است ! کمتر دچار این عواقب سخت است و تنها از دور دستی بر آتش دارد. اما این اول ماجراست؛ و خوش خیالیست اگر گمان کنند که در سالهای نه چندان دور همیشه در بر همین پاشنه بچرخد! چرا که مردم فقیر و گرسنه بالاخره بدنبال رفاه و رفع گرسنگی و پس گرفتن حق به یغما رفته خود جهان را خواهند پیمود...امروز انگلیس و لندن ....و فردا به نقاط دورتر... 

         سرمایه داران و اسلحه سازان غرب و شرق بدون جنگ و کشتار و ایجاد هراس کاذب در بین کشورها و نظام های جاهل و مرتجع! و اکثرآ دیکتاتور های مطلق ! نمیتوانند به فروش سلاح و سودهای کلان دست یابند.
 این سرمایه داران بی اخلاق آنقدر وقیح و هیولا هستند که حتی از کشتار های هر روزه کشورها خود و مردم خودشان هم شرم نمیکنند...
 مردم بی گناهی که هر دم و ساعت با سلاح ساخت آنها به قتل میرسند.
  سیاهپوستان و سفید پوستانی که در کشور استبدادزده یی بنام آمریکا هر روز خبر قتل آنان را میشنویم و میبینیم!

    "قتل  یا ترور دو ریپورتر و گزارشگر شبکه تلویزیونی در ایالت ویرجینیا ی ایالا متحده آمریکا بدست همکار قدیمی و رنگین پوست" خود تازه ترین خبر از این نوع جنایت در غرب است. و قاتل هم خودکشی کرد.

    اما اسلحه سازان سرمایه دار غرب که بیشتر آنها یهودی  و مسیحی های صهیونیست هستند ! و قدرت کنگره آمریکا را در اختیار دارند، هیچگونه حاضر به حداقل تغییراتی در قوانین فروش اسلحه به مردم نیستند!! زیرا که از یک سنت هم نمیگذرند!!!
 و جالب اینجاست که جمهوری خواهان کنگره که بعضی  مالک بخشی از کارخانجات بزرگ اسلحه سازی جهان هستند! معتقدند و پس از حادثه کشتار دیروز ابراز کردند:  این اسلحه ها و تفنگ نیست که مردم را به قتل میرساند!!  پس اسلحه نباید جمع یا حتی کمتر شود!  بلکه باید آدمهای ناهنجار و بد اخلاق را از خیابانها و شهرها جمع آوری کرد و به دریا ریخت!!!!!!
( عین خبر از بخش خبری VOA و BBC  در تاریخ 28.8.2015 ) .

    بله در آمریکا که من هم بدم نمیاد اونجا متولد میشدم!!!!! آزادی در حد مرگ وجود دارد! از ازدواج سگ های نر با زنان  و ازدواج همجنس گرایان بیمار و منحرف بگیر تا آزادیهای کسب و کار و پیشرفت و آزادی مطلق فرزندان در مقابله با والدین که مطمئن ترین دوست و دلسوز آنهاست .
  بله در کشور آمریکا و کلآ غرب جدید؛ فرزند دختر شما با هنرنمایی خارق العاده یی !! قادر است تنها با یک متر روبان یا طناب برای خود یک لباس شیک برای رفتن به مهمانی یا همان پارتی تهیه کند!!! و یا اینکه در خانه پدر  و در اتاق خود تا ظهر بعد از دوست پسر جدید خود بسیار شاهانه پذیرایی کند...البته اگر همجنس گرا باشد از دوست دختر خود!!

              اما در همین آمریکای باصطلاح آزاد و مهد دموکراسی! فقط در هالیوود میتوان دخالت سیاسی یا اقتصادی کرد! وگرنه شاید هنوز ماجرای پارک و معترضین 99 درصدی     وال استریت و چشمان سوخته از اسپری فلفل و و و را فراموش نکرده باشید...مگر آن دانشجویان و مردم چه میخواستند///
استبداد غرب بحث جدا و مستندی میطلبد؛ اگر عمری بود!!

اما بحران آواره های جنگ در سوریه و عراق و حمله دولت خود خوانده داعش و  بوکوحرام  آفریقا و نهایتآ  این بحران و سیل مهاجران برای رسیدن به اروپا موضوع مضاعفی دارد، که بدون تردید آنهم با حمایت و ساپورت اروپا و آمریکا انجام شده است.
 چرا که صهیونیست و دولت اسرائیل با کشاندن جبهه جنگ به داخل کشورهای مسلمان و ایجاد تروریست هایی که مانند القاعده که به نیابت از سربازان اسرائیل با وحشی گری و صبوعیت بی حد مسلمانان دیگر را میکشند !
و البته هدف اسرائیل هم همین است!! کشتن و کم شدن هرچه بیشتر مسلمانان منطقه؛ و اسلام هراسی   و وحشی نشان دادن مسلمانها؛ و نابودی تمام امکانات و زیرساخت های مسلمین،

        ما تصور میکنیم که جبهه و خط مقدم مقابله با اسراییل را کنار مرز اسرائیل ساخته ایم!!!!  در حالیکه اسرائیل و آمریکا خیابان ها و کوچه ها و خانه های مسلمانان کشورهای بخصوص شیعه مانند عراق و سوریه را تبدیل به خاکریز ها و سنگرهای مزدوران خود کرده است و بیخ گوش ما جولان میدهد...حرف زیاد است...
و بخصوص در گیر کردن ایران و فشار مالی   و اقتصادی به کشور ایران و هزینه های سرسام آوری که برای کمک به جبهه مقاومت میشود! و نیز سرگرم کردن ملت غیر عرب ایرانی، که البته در مدت سی و شش سال گذشته استکبار و اتاق فکر صهیونیست  اشغالگر کاملآ در این امر موفق بوده است..
 چراکه فساد گسترده در گوشه گوشه ایران و فقر مردم و بی عدالتی مفرط و به سرقت بردن اموال و خزائن این کشور توسط مسئولین بالا، گرانی ها، انحصار خودروسازان و باج گیری از مردم درمانده و لاعلاج ...عقب ماندگی های فرهنگی رفاهی اقتصادی و بی عدالتی های مدنی و حقوق شهروندی و انسانی و و و...

 بهر حال کشور های اروپا باید خودرا از این مشکل بزرگ رها کنند..و چاره آن در بازگرداندن یا جا دادن مهاجران آواره نیست.
  بلکه تنها راه سامان دادن به بحران مهاجرت غیر قانونی  و سرازیر شدن مردم کشورهای فقیر و جنگ زده به سمت اروپا و غرب؛ دست برداشتن از حمایت تروریستها و این یعنی نشاندن دولت اسرائیل بجای خود.
 غرب تا زمانیکه دست از سیاست های استکباری خود در جهان سوم بر ندارد و به کمک این کشورها نشتابد، و موجب رونق فرهنگی و اقتصادی       در کشورهای در حال توسعه و کشورهای جهان سوم در آسیا و آفریقا نپردازد، این مهاجرت های بحران ساز نه تنها متوقف نمیشود، بلکه روزگاری خواهد رسید که این مردم فقیر با حملات مهاجرت گونه اما خشونت بار خود!! آسایش و امنیت را از ملتهای مرفه و ثروتمند کنونی خواهند گرفت...

   چنانچه هم اکنون نمونه های این نا امنی و خشونت و ترور های گاه و بیگاه را که در کشورهای اروپا انجام میشود میبینیم...

    ABOLGHASEMI_02@LIVE.COM

/ 0 نظر / 43 بازدید