مراسم حج امسال حال وهوایی متفاوت دارد.

 

مراسم حج امسال حال و هوای دیگری خواهد داشت!
به پای عشق و سخن پیامبر خاتم بایستیم! و این یعنی نهایت عشق و توحید؛ و انسانیت !

                    مراسم حج محمدی ؛ص؛ امسال یقینآ شکل متفاوتی خواهد داشت؛ و این را از خشم و اعتراض مسلمانان جهان، میتوان حس کرد.
آبان سال شصت و شش، بیست و پنج سال قبل.    حوادث حج آن سال را کمتر کسی فراموش کرده است!  جنایت نوکران غرب و صهیونیکا ی جهانی و شهادت صدها آزادیخواه که جرم شان فقط تظاهراتی آرام و شعار برائت از مشرکین بود!!

                  اما در آن برهه از زمان آنها لشکری کوچک و تنها بودند، در میان بهت و جهل حجاج دیگر کشورها، که آن زمان این برائت را نه درک میکردند و نه باور داشتند! اما اتاق فکر غرب و صهیونیسم و مزدوران وابسته آنها میدانستند که این نهال نورس چه خطر بزرگی برای آینده منافع نامشروع آنهاست!
اما اکنون بیداری یا بهار عربی و اسلامی، شرایط را برای جهان خواران تغییر داده است. و جسارت و توهین احمقانه کفار به محور عشق مسلمین جهان، محمد مصطفی، و خاتم پیامبران الهی؛ آتشی بود که بر این دلهای عاشق زد. نتیجه این گستاخی بیشرمانه، از سوی آمریکا و صهیونیست؛ دقیقآ برعکس اهداف آنها بود!
  چرا که مهمترین هدف آنها تفرقه در میان ادیان الهی؛ و تحقیر پیامبر خاتم و شیعیان ایشان بود! اما آنچه را که کفار بدست آوردند، اتحاد بیشتر تمام فرقه های اسلامی و حتی همه ادیان آسمانی بود! 

                 و این همان وعده و قول خداوند است به رسول گرامی اسلام: که پیامبر و یا محمد: نگران مباش ؛ زیرا که ما دین خودرا و عزت تورا حفظ کرده؛ و هر روز بر عزت آن می افزائیم. و خداوند دشمنان ما را از احمق ترین شبه انسانها قرار داده است.
حج امسال نقطه عطف و فرازی خواهد بود بر تمام مراسم حج سالیان گذشته.
ابوالقاسمی.....4/7/91..

/ 2 نظر / 32 بازدید
فربد

درود برشما . ممنون از تعریف شما ما از بزرگان تقلید کردیم تقاضای تبادل لینک دارم . http://buildingservices.persianblog.ir/ ارادتمند شما فربد حیدری شما در قسمت دوستان سایت لینک شدید .

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 1088271841