پیروزی جبهه مقاومت فلسطین در جنگی هشت روزه!

جبهه مقاومت فلسطین در نوارغزه حمله اسرائیل را دفع و پیروز جنگی هشت روزه شد.
پیروزی مقاومت در نبردی هشت روزه با اسرائیل؛ امنیت نظام و کشور ایران را بیش از پیش ضمانت کرد!!
و این یک پیروزی بزرگ برای ملت ایران است.

   پیروزی مردم محبوس در ؛نوارغزه؛  که تنها بخشی از ملت سرزمین فلسطینی هستند! در یک جنگ ناجوانمردانه و نابرابر در مقابل ارتش مجهز صهیونی کا ؛ ثمرات بیشماری برای کل محور مقاومت اسلامی داشته است! که امنیت و شکست حصار مردم غزه تنها یکی از آنها میباشد!!       اما نباید فراموش کرد که این ملت بی پناه و مظلوم چه هزینه سنگینی برای این ظفرمندی شیرین پرداخته اند. و مگر میتوان صورت طفلان معصوم و بی جان را در لابلای بتون و آهن فروریخته از خاطر زدود؟  و هرگز تاریخ فجایع غرب و اسرائیل را در صبرا و شتیلا و دیر یاسین، و بیت المقدس و اردوگاههای فلسطینیان فراموش نخواهد کرد.
و یقینآ این پیروزی پس از جنگ سنگ و تانک!! اولین قدم  در این راه پر مخاطره است! و البته اولین قدمی که توازن سلاح و نیرو را بین مقاومت و صهیونیسم بهم زد.
اکنون فهمیده میشود که این دشمنی و وحشت غرب در سی و سه سال قبل، از انقلاب اسلامی ایران از چه تحلیلی نشأت گرفته است!!
و البته برای پیشگیری از این موج ضدامپریالسمی و شکستن این طوفان اسلامی !  به احمقانه ترین سیاستهای پیچیده و خرده سیاستهای حقیر دست یازیدند!!  اشتباهاتی که هر یک از آنها برای صهیونیکا و غرب یک خودکشی حتمی بحساب می آید!!

    حمله به نوارغزه و بمباران این مردم بی دفاع از همان خودکشی های این مزدوران سرمایه داری  بود، که بدنبال جنگ بیست و دو روزه در چهار سال قبل از این انجام شد، و ناباورانه به این شکست فضاحت بار تن دادند. و اینجاست که باور میکنیم خداوند دشمنان مارا از احمق ترین و نادان ترین آدمها قرار داده است!  و نابودی دشمنان رسول الله ص با کمک خودشان محقق میشود.
 این مطلب ادامه دارد.  اما هشیار باشیم که دشمن فلسطین را در نوار غزه یا کمی بیشتر محدود و ثابت نکند...و ...  ابوالقاسمی

/ 1 نظر / 33 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐───────────────────────────────────────────────────────┌ حضرت امام محمد باقر عليه السلام فرمودند: بهترين چيز برای دين و مؤمنان آن است كه ثروت در دستان كسانی باشد كه حق آن را می پردازند و با آن به انجام اعمال خير می پردازند. و بدترين چيز برای دين و مؤمنان آن است كه ثروت در دستان كسانی باشد كه حقوق آن را نمی پردازند و از آن در راه های شايسته استفاده نمی كنند. مشكات الانوار، بخش سوم، فصل بيست و پنجم ┘───────────────────────────────────────────────────────└