دستگیری تروریست ایرانی درآمریکا بنام منصورارباب سیار

دستگیری منصور ارباب سیار و ماجرای ترور در آمریکا!!  

                   ماجرای جدید منصور ارباب سیار و ترور سفیر بهمراه انفجار سفارت عربستان و اسرائیل!! چیست؟

                    رسانه های غرب بخصوص بی بی سی و رادیوفردا!! سه شنبه گذشته، این خبر را پخش کردند:
دو ایرانی، بنامهای منصور ارباب سیار، و غلام شکوری، قصد داشتند که سفیر عربستان را ترور کنند!

                     با اعلام اینکه شخص ارباب سیار، که ایرانی با گذرنامه آمریکا ، را چندماه قبل دستگیر کرده اند، و این فرد اعتراف کرده است که با کمک و همدستی غلام شکوری، که شاید پسرخاله اش باشد، تصمیم داشتند که این عملیات تروریستی را اجرا کنند!  چنانکه صدهزار دلار پول نیز علی الحساب از ایران برایشان حواله شده است!!

                     ودر همین رابطه با تروریستهای دیگر هم در مکزیک وارد معامله شده اند، که طبق خبرسازی این سناریوی دست ساز!! چنانچه مکزیک کمک نمیکرد این ماجرا کشف نمیشد!!
     و جالب است بدانید که، دقیقآ مشابه سازه های هالیوود و بازیهای کامپیوتری، حتی با مذاکره یی که بین خود این تروریست ها صورت گرفته!! قرار بوده است که این عملیات تروریستی! بگونه یی در میان جمعیت زیادی انجام شود که یک کشتار جمعی واقعی صورت گیرد!! 

               عملیاتی مشابه ترور های جنایت باری که مجاهدین خلق در ایران انجام میدادند، و ایرانیان خود از بزرگترین قربانیان اینگونه جنایتها بوده اند!!

 در باب این داستان صهیونیکا ساخته، هنوز نمیتوان نظر داد که چه کشورهایی مبدع آن بوده اند.
 چراکه در این برهه زمانی که آمریکا خود در بحران  وال استریت! و مشکلات اقتصادی حاد بسر میبرد! و یا کشور و خلیفه عربستان خود دچار اعتراض مخالفان میباشند! و سعی دارند تا همیشه ایران را راه انداز این اعتراض ها معرفی کنند! و همچنین اسرائیل و صهیونیستها که لازم به گفتن نیست، بهرحال به گونه یی پشت چنین داستانهایی جنایی هستند. 

                 اما تناقضات این ادعا آنقدر متعدد است، که دقیقآ شباهت این ماجرا را با فیلمهای هالیوود عیان میکند؟؟ اول اینکه ایران برای ترور سفیر عربستان! چه دلیلی داشت که در کشور آمریکا چنین عملیاتی انجام دهد؟؟ چرا که سفرای دیگر عربستان سعودی در کشورهایی به مراتب آسان تر در دسترس هر کسی هستند!! و شاید در کشور خود سعودی ها بهتر و اثر بخش تر میتوانستند این جنایت کذب را انجام دهند!!

              و در ثانی در کشوری مانند آمریکا که هزار دلار یک خبرنگار ایرانی را توقیف میکنند!! چگونه صدهزار دلار حواله شده!! اگر چه بعدآ اعلام کردند که قرار بوده است مخارج این عملیات با ارسال تریاک به مکزیک پرداخت شود!! 
        بازهم از عجایب دیگر این ماجرا نوع خبر رسانی این داستان است، که رادیوی انگلیسی و نیز رادیو فردا که البته من از اینها شنیدم، چنان این خبر را پر رنگ و با قطع برنامه های دیگر خود انجام دادند، که انگار این ادعای از پیش طراحی شده در دادگاهها به اثبات رسیده!! در حالیکه حتی کارشناسان خودشان نیز با احتیاط و شک در این باره میگفتند! واین شکیات را در رسانه های خودشان نیز بوفور میبینیم.

            داستانی که آنرا پس از آزادی زندانیان آمریکایی در ایران کلید زدند! تا شاید قدری اذهان جهان را از هزاران مشکل خودشان چند زمانی به جایی دیگر معطوف کنند! حال چه کشور و جایی بهتر و مناسب تراز ایران و سپاه پاسداران این کشور بزرگ، که با یک تیر به چندین نشانه دست یابند.   
                                   
  ابوالقاسمی   

     masoud_sedasat@yahoo.com 

/ 0 نظر / 3 بازدید