نمایش همایش مبارزه با فساد حکومتی تکرار مکررات

آیا مقام رهبری هم از بر چیده شدن فساد در جمهوری اسلامی نا امید هستند؟
 چسباندن فساد دولتی ایران به دولت گذشته و حال یک مغالطه بزرگ و عوام فریبی بیش نیست!  چرا که فساد در حاکمیت نظام ایران بسیار عمیق تر از این ده ساله گذشته حکومت است!

   ریشه های این فساد گسترده که اکنون همه گیر و از سنت های کلیدداران و صاحب امضاهای نظام شده،و بشدت در بین شاخه های این تنه رشد و نمو کرده است؛ از سالهای سوم جنگ و شاید زودتر شکل گرفت،
و کسانی به بهانه تآمین آذوقه و مایحتاج هم جنگ و هم جامعه! کردند آنچه را که از دستشان بر می آمد! و همان ریشه ها اکنون آنچنان ستبر و گسترده شده اند که کلنگ هیچ دولتی ! اصلاحات یا اصول گرا! قادر به قطع آن نمیباشد.

  احمدی نژاد و روحانی که سهل است! هیچ دولت دیگری هم نمیتواند به این زودیها بر این مفسدین و خاندان تازه بدوران رسیده و گرگ صفت ایشان غلبه کند!! مگر اینکه:
   مگراینکه یک انقلاب داخلی همه گیر البته با رهبری بی شائبه مقام معظم رهبری و البته خواست جدی ایشان ! قدرت نامحدود این آقایان را محدود سازند. و تنها سربازان این مبارزه باید پابرهنگان جامعه و یا اندک اشخاصی که آزمون خود را در طول این سی و شش سال پس داده اند و از مال این کشور نه ثروتی اندوختند و نه سهامدار بورس ها هستند و نه...

   مگر در این کشور قطع الرجال است؟  آیا فقط همین دویست یا هزار نفر هستند که میتوانند بر میزهای مدیریت تکیه بزنند و حکمرانی کنند...آخر مگر اینها چقدر قوی و قدرتمند شده اند که حتی رهبر این کشور که آنهمه فدایی بدنبال خود دارد قادر نیست به جنگ با ایشان و فساد کثیف آنان برخیزد!

  شاید کسانی تصور کنند که مگر امثال محمود احمدی نژاد ؛ و یا حسن روحانی که خود ایشان از اول انقلاب در جریان امور انقلاب اسلامی حضور داشتند؛ از این فساد و ویژه خواری و رانت فروشی خبر نداشتند! که با اینهمه وعده و وعید و قول عدالت و انصاف بر سر کار آمدند، و مگر از نفوذ آقا زاده ها ، و حتی بعضی آقاها خبر نداشتند؟!!

   باید گفت: که بلی، خبر داشتند و میدانستند که کاری سخت در پیش دارند!  اما این رئیس جمهورها شدت و عمق این فساد و قدرت بی رقیب مفسدین را درک نکرده بودند! چنانچه احمدی نژاد با آن نوار و صدای کذایی در مجلس حضور پیدا کرد!! و بعد هم گفت :آخر مگر این ماشین لگن پراید کیلویی چند می ارزد؟  که چهار برابر قیمت تمام شده آن به این مردم کم فروشی و گران فروشی میکنید؟
 گمان میکنید محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق روی سخنش با چه کسانی بود؟

  و امروز حسن روحانی رئیس جمهور دولت یازدهم که از عمق فساد و البته مشکلات خودشان! کارد به استخوانش رسیده و میگوید:
  وقتی که اسلحه ، پول ، و زور و غرور در دست یک نهاد و جریان باشد ! باید فساد و تاریکی بر ملت ایران چیره شود.
  گمان میکنید امروز حسن روحانی روی و سخنش با کیست؟

 و من اینجا میگویم که هیچ دولت و هیچ حکومتی ذاتآ دوست و برادر ملت و مردم عادی جامعه نیست!
 و حکومتها ذاتآ باید رو در روی مردم و دشمن آنان باشند!  اما معصومیت و فرج داستان دیگری دارد.

  شاید ماجرای قیمت گذاری کالا و بخصوص قیمت گذاری و نرخ خودروی داخلی تنها یکی از هزاران فساد در رده های بالای نظام و نسل اولی ها باشد!!! آیا دیگر با سیاستهای همین دولت که امروز بدنبال مبارزه با فساد است یک کلمه از دهان هر رسانه بزرگ و کوچکی و یا حتی هیچ نماینده مجلسی میشنوید؟!
 حتی صدای عده معدودی از نمایندگان مجلس را نیز خفه کردند! و آن داستان و تراژدی کثیف و غمبار که از زمان خیامی و با رانت برادران شاه و والاحضرت ها شروع شد!!و تا اکنون که در اختیار امثال مدیران ایران خودرو و ... وزیر صنعت و...میباشد! ادامه دارد!

  تعرفه هایی هم که با بهانه حفظ صنعت و تولید داخل بر انواع کالا میبندند، اما در حقیقت  منظور فقط حفظ منافع و ثروت های افسانه یی خود شان است، از دیگر مفاسد عمیق نظام است که در اختیار خود دولت هاست، که از حجره ها و آقامیرزاها دستور و سیاست کار میگیرند!
 گرچه وجوهات قابل توجهی از این عایدات حرام ! نیز برای حفظ و صیانت از بعضی چیزها هزینه میشوند!!

   نظام در مبارزه با فساد که اعلام میکنند ما کسانی را دستگیر کردیم و حتی اعدام کردیم و اینها از رده های بالای حکومت بودند!!! چه اندازه صادق است! مگر چه کسانی بدست عدالت مردمی سپرده شده اند؟؟
 حتمآ جمشید بسم اله! 
  یا شهرام جزایری!!
  یا آن شهردار تهران که دو سال در کانادا حبس کشید!!
  یا این منصور آریا که معلوم نیست که بود و از کدام طبقه انقلاب آمده بود؟؟؟

   هیچ زمانی هیچکدام از مفسدین اصلی نه دستگیر شدند و نه کمتراز گل به آنان گفتند! و دیگر هم نخواهند گفت. و در بدترین حالت پرونده پشت دیوارهای غیرقابل نفوذ قوه قضائیه محبوس میشود و با گرد نسیان و فراموشی هم آغوش میگردد.

 تا کنون چند مرتبه از این سوپاپ تخلیه خشم مردم یعنی مبارزه با فساد استفاده شده است! و هر روز هم خودشان به ریش ما خندیده اند. وبه فرزندان ما پابرهنگان نیز خواهند خندید.

 از فرمان حضرت امام راحل رحمت الله علیه، و منشور هشت یا شانزده ماده یی رهبر معظم انقلاب تا اکنون که بازی بی سامان دیگری شروع نشده خاتمه یافت.      ابوالقاسمی

/ 1 نظر / 37 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]