سیماست

اجتماعی سیاسی ؛ مطالب آموزشی صنایع دستی ومصنوعات چوب؛ رنگ و نقاشی

محکومیت جنایت تروریستهای صهیونیست توسط جناب میرحسین موسوی...و.و
ساعت ٤:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۳/۱۱   کلمات کلیدی: میرحسین ،فاجعه

جنایت فجیع غرب بدست تروریستهای اسرائیل ورژیم مجعول این اشغالگران ،اگرچه درمقابل جنایات هولناک این رژیم ،درآنزمان که جهان هنوزچشمش بروی این نقطه ازعالم بسته بود،بدلائل متعدد متفاوت بود.

ومشاهده شد که حتا صاحبان این فاجعه خود نیزبه دست وپا افتادند، اما این چندخبر را از  سیماست وصداست2 مطالعه فرمائید...بدنیست!!

خبر اول.....دنباله...


آقای میرحسین موسوی هم با دیگردوستانشون اسرائیل را محکوم میکند.  :                 اسرائیلیه: (بشکنه این دست که نمک نداشت.)                             (چندخبرصداستی  وسیماستی ما .)

                             √- صهیونیسم جهانی بااجرای آتش اشغالگران سرزمینهای اشغالی  فلسطین؛ ودر پنجاه مایلی سواحل فلسطین یعنی آبهای آزاد؛ کاروان کشتی آزادی وامداد را با حمله خود در شبیخونی شبانه وتوسط کماندوهای دژخیم خود با حمله ئی صبوعانه دهها امدادگر را ،همراه با زنان وکودکانی که این نه کشتی را همراهی میکردند؛به خاک وخون کشید ،ودهها نفر را نیززخمی و به شهادت رساند!!   (( حالا این خبرای اونورآبی رو بخون وببین چه جوری افتادن به جون این گندکاری خودشون و میخوان هرجوری که شده وصله پینش کنن،  اما نمیدونن که هرچی زوربزنن بیشتر فرو میرن..))

 

                   اما اهم مطلب اینکه چنین جنایتیهایی از طرف صهیونیستها وبا چراغ سبز غرب بخصوص آمریکا وانگلیس چیز تازه ئی نیست،وهمه آگاهیم که این رژیم جعلی وتروریست که در اصل برای همین جنایات وایجاد زمینه حضور جهانخواران ،ومأمنی برای اتراق ودست اندازی آنان به منابع این منطقه،ونیز مسلط بودن بر این پل شرق وغرب وهم شمال وجنوب یعنی خاورمیانه وخلیج ایرانی و نیلگون همیشه فارس بوجودآمد. وجنایات وحشیانه ئی که این دژخیمان اشغالگر در این منطقه انجام داده اند آنقدرهولناک است که حتا یادآوری آن مورا بر تن هر انسانی حلال زاده سیخ میکند. جنایات وکشتاری که این حمله وراهزنی به قصد کاروان آزادی وجنایت وبه خاک وخون کشیدن این انسانهای نیکوکار وخدایی وزنان وکودکان گوشه گوشه این عالم در مقابل آن هیچ است.

                       اما ارزش این سیاست وانجام این عمل شایسته وانساندوستانه که با مدیریتی بسیار هوشمند واجرا وشجاعت این جمع خیر صورت پذیرفت،ومامعتقدیم که اینگونه اقدامات انسانی باید ادامه یابد ؛  اسرائیل وبیش از او امریکارا در یک بن بست چکنم چکنم؟؟گرفتار نمود!!که با دستپاچگی تمام این اقدام به جنایت را آنهم در پیش چشم تمام جهان و نمایان شدن چهره دورو وکثیف خودرا بر سیاستهای دیگر ارجح دانستند.

                    در اطراف این حادثه تلخ وشیرین ، گفتنیهارا همه جهان گفتند وبیش از آن تکرار مکررات است،اما در عجب وشگفتیم که چگونه رهبرکبیر وبنیانگزار این انقلاب اسلامی با ایراد تمام رخدادها این حوادث را پیش بینی فرموده است! وحال تمام دنیا بویژه جهان اسلام و علی الخصوص ما پیروان مکتب ولایت وامامت اثرات صدور انقلابی جهانی وفراگیر در اقصی نقاط عالم مشاهده میکنیم!!و به امید روزیکه صدارت وشکوه مکتب توحید ووعده خداوندرا در تمام جهان شاهدباشیم. ( ان ینصرالله ینصرکم ویثبت اقدامکم).راست میگویدخدای بلندمرتبه.....وباز هم برگردم به یک توصیه :

می خواستم به این برادران دیروزی وخودگم کردگان امروزی که هی حرف از سبز چمنی یو  سبزلجنی یا سبزی خوردن البته از نوع چغندری میزنن، سفارش میکنم که بهتره به جای اینکه از اینجور بیانیه های محکوم میکنمو عله و بله میکنم ،اگه میرفتین با چندتا دوربین وچندتائی از این خبر نگارای رادیوفردائی یا رادیوهای امریکا، اسرائیل یا بزرگ همشون رادیو بیب سکینه مکار، سر قبر همین بنده خدا ،(ندا آقا سلطون) باورکنین اولأ که حسابی احساساتی بود واشک کلینتون و باراک اوباشما رو نتانیاهورو حسابی در میاورد.
ومهمتراز اون این بود که این کار هم ژست سیاسی وتبلیغاتیش بیشتر بود،وهم دیگه لازم نبود از این رادیو اسرائیل یا فردا ووو...و  منت بکشیدف ازما گفتن بود حالا خودتون بهترمیدونین. ولی نه این یکی رو من گاف دادم !چون شما هیچم بهتر نمیدونید.چون اگه میدونستید، اینجوری تو چاه ویل وبی ته سقوط نمیکردین.

                                                                                         ابوالقاسمی. دوشنبه//11//3//1389