سیماست

اجتماعی سیاسی ؛ مطالب آموزشی صنایع دستی ومصنوعات چوب؛ رنگ و نقاشی

حفظ انقلاب و نظام و پیشگیری بیماری اولویت است
ساعت ٩:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱٢/۱۳   کلمات کلیدی: نتیجه نهایی انتخابات ،نفوذ آمریکا و غرب ،ارتجاع غیر دینی ،ریاکاران داخلی

انتخابات هفتم اسفند و نتایج آن عبرت آموز بود.

   دستاوردهای انقلاب بربادرفته! نتیجه افکار پیر و فرسوده است. و با فروکردن سر زیر برف نمیتوان حکومت را متفکر و جامعه را اسلامی کرد.

    "نفوذ خطرناک" نفوذ و ورود بیگانه نیست! بلکه نفوذ ریاکاران داخل است، که با همکاری و پشتیبانی واپس گرایان یک دنده و خود خواه ! انقلاب و کشور را از ریشه دچار پوسیدگی و ویرانی میکنند. 

    نفوذ و دشمنی خارجی در همه کشورها وجود دارد! و مخصوص ما نیست. 


   انتخابات هفتم اسفند 1394 برای نمایندگان مجلس شورا و مجلس خبرگان رهبری نتایج شگفت آوری داشت! هر چند که انتظار ان میرفت.

    اما نتیجه انتخابات در تهران و کلان شهرهای دیگر بسیار معنادار و قاطع بود. بطوریکه حتی یک نماینده اصولگرا ، البته ظاهرا ! به مجلس راه نیافت. اما چرا؟ 
 کاملآ مشهود است که این نشانه و نتیجه یک تصمیم بود! آنهم نه فشار و خواست گروه یا جناحی سیاسی! بلکه تصمیمی که خواست خود مردم بود! آنهم اقشار باسوادتر و داناتری که بیشتر در شهرهای بزرگتر  در انتخابات شرکت کردند.

           و البته برای اینکه اطمینان بیشتری از منتخبان خود داشته باشند، و کورکورانه افرادی نالایق را تنها به ضم اینکه اصولگرا و سالوس نیست روانه مجلس قانون گذاری و یا مجلس خبرگان رهبری نکنند، به لیست های اصلاح طلب و میانه رو اعتماد کردند.

          اما نمیتوانم از ظلمی که شورای نگهبان و بالا دستی های آنها بخاطر پست و مقام و حفظ ان کردند نگویم!
 زیرا کسانی را رد صلاحیت کردند و به بهانه های واهی یا نشناختن انها! از ورود به عرصه انتخابات ممانعت کردند، که نه تنها ایرانیان واقعی بودند بلکه مدیران و فرزانگانی کارامد هم بودند. لذا جناح اصلاح طلب را مجبور کردند که از میان همین تعداد اندک تایید شده دست به گزینش بزنند.

         اما بحث اصلی من بر سر چرا های این واقعه بود، و اینکه نظام و "دولت ها و مسئولان جمهوری اسلامی ایران" در طول سی سال گذشته که هشت سال جنگ را منها کردم! چه کردند و با مال و حقوق این ملت چه کردند که اکنون تا این اندازه مردم ایران از حکومت نا امید و سرخورده هستند! 

           مردمی که مهم ترین سرگرمی و تنوع حالاتشان یا اخبار مرگ و خشونت است ویا نگرانی از اینده خود و فرزندشان و در بهترین حالت دستگیری یک یا چند دزد بیت المال ! و پی گیری دادگاه های بدون حکم مجازات مسببین اصلی فساد های دولتی و حکومتی...
 و مردمی که حکومت اجناس و خدمات دولتی  را ، و یا شرکت ها و خدمات رانت خواران شبه دولتی و وابسته به حکومت را !  به انحصار خود در آورده و همین کالای انحصاری و بی کیفیت را نیز با چند مقابل قیمت و هزینه واقعی ان به مردم تحت حاکمیت ایران ارائه داده و میفروشند...

         "خودروی مونتاژ داخل ایران" تنها یک قلم از این کالا و خدمات است، البته بزرگترین و مهم ترین کالایی که نظام جمهوری اسلامی سود  و ثروت کلانی از آن بدست می اورد. و به همین دلیل، دست دلالان و خودروسازان میلیاردر ی را که زمانی تنها یک نمایشگاه و پاتوق داشتند!! و نیز شرکت های خودروساز خارجی را برای هرگونه ظلم و گران فروشی و کم فروشی باز گذاشته اند.
   و جند خانواده مشخص که انحصار واردات کالاهای پر درامد را که از تعرفه های گمرکی بسیار سنگین برخوردارند، مانند خودرو  ! در اختیار دارند.  

             دیگر وارد بحث های حقوق شهروندی و فساد و بیکاری و گرانی و تورم افسار گسیخته و بیمه ها و فقر ابزار فرهنگی و سرگرمی و رفاهی و سیاست های مستبدانه و و و..نمیشویم...

             اما نمیتوانم خودم را از دغدغه فساد و خطر های در کمین انقلاب  و خود خواهی و یکسو نگری مسئولان درجه یک و واپس گرایی و پسرفت کشور بزرگ ایران و بدنام شدن اسلام ، رها سازم...
   و چاره کار عبرت گرفتن از این هشدارهای ملت است. مردمی که هم کشور و هم به دین و سنت های ایرانی خود وفادار و پایبندند. اما ارتجاع و فساد و کمبودها جانشان را به لب رسانده است.

           و مبادا روزی که این اظهار مخالفت کردن انسانی و ارام    و نه گفتن با ابزار صندوق های انتخابات و آرا ، به تندی و خشونت تبدیل شوند و دشمنان این کشور و حتی اسلام ، آنزمان نفوذ کنند!!  و بدون تردید انبارهای سلاح و سرکوب های شدید هیچ کاری از پیش نخواهند برد...
    پس علاج واقعه را و پیشگیری از بیماری را و خشکاندن کلنی های فساد و ثروت اندوز را با انقلابی حکومتی باید بخشکانید...