سیماست

اجتماعی سیاسی ؛ مطالب آموزشی صنایع دستی ومصنوعات چوب؛ رنگ و نقاشی

وام دولت برای فروش اقساطی خودروی ایرانی
ساعت ۱٢:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۸/۱٩   کلمات کلیدی: ترفند دولت ،وام بیست و پنج25 میلیونی ،خرید قسطی ،خودروی تولید ایران

دولت و خودروسازها ترفند "وام بیست و پنج میلیونی برای خرید خودرو"

   "کمپین ممنوعیت خرید خودرو" !! ایرانیان باید تحت ستم باشند.

   "وام بیست و پنج 25 میلیون تومانی برای خرید خودروی ساخت داخل" چگونه و با چه شرایطی میتوان گرفت؟ ادامه مطلب..


خبر از خبرگزاری مهر:

شرایط و چگونگی اعطای وام خرید خودرو 18 آبان 1394 :

                صبح امروز که طرح ویژه دولت برای فروش "خودروهای در انبارمانده خودروسازان" در نمایندگی های مجاز فروش آغاز شده، مراجعات مردم به مرور بیشتر شده و بسیاری از افرادی که شاید وام ۲۵ میلیون تومانی را فرصتی برای خودرودار شدن یا تعویض خودروی قدیمی خود می دانند، با دیدن فرم های مربوط به خودروی مورد علاقه خود از سوی نمایندگی ها اندکی دودل شدند.

              آنگونه که مسئولان برخی از نمایندگی های فروش خودروسازان می گویند، از ساعت ۷:۳۰ صبح، ساعت رسمی نمایندگی ها آغاز می شود، تعداد زیادی از مردم پشت در نمایندگی برای اطلاع از چگونگی و شرایط فروش خودروها منتظر مانده بودند و به مرور با پاسخگویی، توانستند اطلاعات و فرم های مربوطه را دریافت کنند،

      اما آنچه که به عنوان یکی از دغدغه های مردم در استفاده از وام ۲۵ میلیون تومانی خودرو به چشم می خورد، "تعداد چک هایی است که فرد متقاضی باید به نمایندگی ارائه داده" و پس از آن خودروی مورد نظر را دریافت کند، در حالیکه به گفته مسئولان نمایندگی، تمامی چک ها باید از سوی ضامن فرد متقاضی امضاء شده باشد.

"بررسی فرم های مربوط به شرایط فروش اعتباری خودرو با وام ۲۵ میلیون تومانی" نشان می دهد، حکایت از ۳ تا ۱۲ فقره چک برای دریافت خودرو با شرایط متفاوت است، به عنوان مثال برای خرید یک پژو ۴۰۵ GLX با بازپرداخت ۱۲ ماهه، فرد متقاضی باید ۳ چک ۴ ماهه به مبلغ هر یک ۸ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان در اختیار نمایندگی قرار دهد، که سررسید اولین چک هم ۱۵ اسفندماه امسال اعلام شده است.

     یا برای خرید همین خودرو به صورت ۲۴ ماهه،
 فرد متقاضی باید ۶ چک ۴ ماهه هر یک به مبلغ ۴ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان و یا برای خرید به صورت ۳۶ ماهه نیز ۹ چک چهارماهه هر یک به مبلغ ۳ میلیون و ۲۸۵ هزار تومان به نمایندگی تحویل دهد.

          برای خرید یک خودرو ۴۰۵ GLX با بازپرداخت ۴۸ ماهه فرد متقاضی همچنین می تواند ۱۲ چک ۴ ماهه هر یک به مبلغ ۲ میلیون و ۶۴۴ هزار تومان به نمایندگی تحویل دهد.  

بررسی های میدانی خبرنگار مهر در مراجعه به نمایندگی های خودروسان.

  نویسنده( خواهشآ خودرو فعلآ نخرید) به خدا قسم سرمایه داران و شرکای حکومتی آنها قاه قاه به ریشتان میخندند! و میگویند :ما مردم ایران را میشناسیم که اینکاره نیستند....