سیماست

اجتماعی سیاسی ؛ مطالب آموزشی صنایع دستی ومصنوعات چوب؛ رنگ و نقاشی

پژوی فرانسه و تهدید ایران خودرو بازی جدید
ساعت ٧:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۸/٦   کلمات کلیدی:

تهدید پژوی فرانسه به افشای متن قرارداد با ایران خودرو و ...

ایران خودرو و شریک فرانسوی او یعنی شرکت سیتروئن پژو بازی و نمایش جدیدی را برای از سرگرفتن بیزینس پر سود خود آغاز کرده اند.

    پژو و صاحبان فرانسوی آن و نیز ایران خودروی دولتی ایران میدانند که چنین شراکت و کسب و کار پر درامدی در هیچ کشور و دولت دیگری قابل انجام نیست! و تنها مردم فرانسه و ایران توانایی و ذائقه اجرای چنین قرارداد هایی را دارند. 

    اما چرا شرکت های ژاپن و آلمان یا انگلیس... مانند تویوتا ، نیسان بنز یا "بی ام  دبلیو" (ب ام و) ! نمیتوانند چنین قراردادهای ننگینی!! با سرمایه داران و دولت ایران منعقد کنند؟

    افشای متن قرارداد های پژو و ایران خودرو !!! یک شوخی مضحک است! و هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد! زیرا این یک بازی دوطرفه است که شرکای  زیاده خواه دو طرف آغاز کرده اند! برای اینکه باز هم پول و ثروت کلانی از جیب مردم متوسط به پایین "مردم دزد زده ایران" بربایند.
   حرفها زیاد گفته و نوشته میشود...اما تنها مردم ایران و شاید بعضی نمایندگان ملت! بتوانند در مقابل این آقازادگان و سرمایه داران سنتی ایشان بایستند.    


ایکاش تنها یکی از "قرارداد های " شرکت سیتروئن پژوی فرانسه با ایران خودرو " افشا میشد! که بسیار بعید است!

مردم هرگز توان مقابله با سرمایه داران ناپاک را ندارند، حال اگر حاکمیت هم در این معاملات ذینفع باشد کار مردم بسیار مشکل تر خواهد بود. پس:

تنها راه مبارزه با "تولیدات بی کیفیت خودروساز های ایران"  و فروش به چند برابر "قیمت تمام شده محصولات ایران خودرو و سایپا" همان نخریدن محصولات خودروی صفر داخل است.

    http://simasatmasoud.persianblog.ir/page/khodro