سیماست

اجتماعی سیاسی ؛ مطالب آموزشی صنایع دستی ومصنوعات چوب؛ رنگ و نقاشی

چرا نباید مرگ بر آمریکا یا هر کشوری گفت؟
ساعت ٩:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٤   کلمات کلیدی: شعار ،افراط و تندروهای مذهبی ،مرگ بر آمریکا ،شیاطین داخلی

آیا "شعار مرگ بر آمریکا " و مرگ بر انگلیس یا عربستان ! نشانه انقلابی گری است؟
  آیا گفتن و "فریاد مرگ بر آمریکا" باعث و بانی "حفظ انقلاب اسلامی ایران" خواهد بود !  و آیا اگر دولت هایی دیگر فریاد مرگ بر ایران بزنند! کشور ایران نابود میشود؟! یا نه ، هرگز!  
 استکبار در کشور آمریکا اتاق فکر و مرکزیت دارد ، اما آمریکا کشور همه سفید و سیاه و سرخ پوستان و   بومیان  واقعی خود است..

 ایران با اسلام و بدون اسلام بازهم ایران بوده و خواهد بود...
 زمانی فریدون  جم و کاوه آهنگر و آرش کمانگیر و روزی نیز شهیدان مقدس، باکری ها و حاج همت و  آوینی و امروز هم حاج قاسم ها ایران را از شر اهریمنان محافظت کرده و میکنند...ادامه مطلب را....
 


 چرا مرگ بر آمریکا و دیگر کشورها نباید گفت.

                      آیا "شعار مرگ بر آمریکا " و مرگ بر انگلیس یا عربستان ! نشانه انقلابی گری است؟
  آیا گفتن و "فریاد مرگ بر آمریکا" باعث و بانی "حفظ انقلاب اسلامی ایران" خواهد بود !  و آیا اگر دولت هایی دیگر فریاد مرگ بر ایران بزنند! کشور ایران نابود میشود؟! یا نه ، هرگز!  بلکه این نوع مبارزه و لفاظی یکی از پله های افراطی گری و خشونت طلبی ست؟ 
 هرچند که اعلام کنیم منظور ما ملت ها نیستند بلکه فقط نظام آنهاست ! حرف من با همه طرفین دشمنی هاست نه صرفآ  ادبیات افراطی شعار خودم . به غرب و شرق عالم میگویم. و اول هم خودم و کشورم را مثال میزنم! که:
       
ایران همیشه ایران بوده و خواهد بود.
ایران وابسته به مادها و هخامنشیان نبوده است! ایران اشکانیان هم نبوده! ساسانیان و زندیه و صفاریان و صفویه و پهلوی هم نبوده است!!  بلکه ایران فقط ایران است با تمام داشته های طبیعی و مردمی و اکوسیستم و نیز منطقه جغرافیایی خود . و همیشه تنها ایران است و نه هیچ چیز دیگر!! و لذا ملتی که اسلام محمدی را پذیرفتند و مسلمانند و شیعه . و اگر چه دین و مذهب مردم نیز از مشخصه افتخار آمیز مردم است . و اگر اسلام هم نبود ایران باز هم ایران بود. و این مردم ایران بودند از عهد عتیق و آغاز تاریخ ایران ! در همه ادوار سیاه و سفید و حملات بربر ها و مغول ها و تیمور و روم باستان و سپس اعراب ، کشور ایران را حفظ کردند و دیگر هم خواهند کرد. و جان های خودرا  برای  ماندن نام ایران قربانی کرده اند.
   
در یک دوره فرزند زال و در دوره یی دیگر فریدون جم و کاوه آهنگر  و زمانی آرش کمان گیر! و در عصری دیگر فرزندانی دیگر مانند باکریها و حاج همت ها و حاج قاسم ها این سرزمین باستانی و ایران همیشه زنده را از شر اهریمنان جهان که روزگاری مغول ها و تاتار و امروز نیز استکبار و صهیونیسم جهان است آزاد و رها ساختند.    و ایران هنوز هم ایران خواهد بود، چه با ما ؛ و چه بدون ما . و کسی حق ندارد بگوید مرگ بر ایران ! حتی اگر هزار بار بگوید مرگ بر من یا خانواده من!!! اما بر ایران هرگز...
   پس کشور ها با نام اختصاصی خود برای همه آحاد کشور برای آنها مقدس ؛ و لایق بی حرمتی نیستند.  مگر آنکه نامشان بهمراه جغرافیای وجودی آنها از روی نقشه کره خاک پاک شده باشد!! که هیچ انسان صلح جویی بخصوص ما شیعیان پیرو اهل بیت ع هرگز چنین چیزی را نخواسته ایم، همانگونه که ثبات را برای سوریه و عراق و یمن که در خطر تجزیه و در نبرد با آل سعود و تکفیریها یی که به نیابت از استکبار و صهیونیزم جهانی ؛ در حال جنگ هستند میخواهیم .

      اما استکبار و یک درصد شیاطینی که همیشه بدنبال ثروت و قدرت و منافع خود بوده و هستند! که نمونه های این شیاطین در همین کشور خود ما نیز وجود دارند! که چنانچه بتوانند هزار بار از استکبار جهانی ظالم تر و بر رحم ترند!  
   و لذا آمریکا یعنی همان ایالات متحده تجمیع شده در شمال قاره آمریکا هم کشور وسیع و پهناوری است با تمام مشخصه های اختصاصی و نام خود! یعنی آمریکا ، یا انگلیس و روسیه و فرانسه و چین و اسپانیا یی که خود از اشغالگران همین قاره آمریکا و استرالیا بودند و ظلمی که توسط اینها به بومیان و آمریکایی های اصلی شد ، قابل تصور نیست.
  شعار مرگ بر آمریکا ؛ جفا به همه سرخ و سیاه و زرد و سفید پوست و بومیانی که آمریکا خانه و مام آنان است میباشد! همانگونه که ایران مام وطن ماست!

               آمریکا کشوریست که استکبار در آن لانه کرده است! و آمریکا سرزمین وسیعی میباشد که شیطان بزرگ ! در آنجا مأوا کرده و استکبار را رهبری میکند! همانگونه که سیستم پادشاهی "کاخ واکینگهام" در جزیره انگلیس یا بریتانیای کبیر آشیان کرده . و صهیونیسم در اسرائیل و در بسیاری از کشورهای تحت نفوذ استکبار جهانی لانه کرده و به کشتار و جنایت مشغول است. مانند آفریقای جنوبی که سالهای سال در اختیار شاخه یی از پروتالیا ی استکبار جهانی بود! و اکنون هم توسط همین استکبار در استرالیای اشغال شده چه ظلمی که به بومیان این قاره بزرگ میشود ، که زمانی توسط سفید پوستان انگلیس و...اشغال شد. و همینطور که اکنون حدود سی و شش سال است که نظام مقدس جمهوری اسلامی با انقلاب بزرگ مردم ایران و رهبری مردی بزرگ بنام خمینی بر کشور ایران حکم میراند. و ایران قبل از آن و هنوز هم ایران است.
   اما سرمایه دارانی مانند "خودرو سازان داخل ایران" سالهاست از مردم ایران پوست میکنند!! و نود و نه درصد مردم ایران قدرت سرکوب و بیرون کردن آنها را ندارند!! و هزاران هزار خانواده ایرانی را با "خودروهای ساخت سایپا و ایران خودرو" به قتل رسانده اند و یتیم کردند؛ و شبها در کاخ های شیطانی خود دور هم جمع میشوند و به مردم فقیر ما میخندند! و ... آیا اینها شیطان بزرگ هستند یا غرب و "خودرو سازی رنو و پژو" و جورج بوش ؟؟ بهرحال:
 "#خرید خودروی صفر داخلی ممنوع"

            کشورها و نام هر کشوری متعلق به تک تک آحاد آن کشور  است! حال با هر نژاد و رنگی! و با هر دین و مذهبی و یا معتقدات خاص آن ملت . و همه کسانی که در آن کشور که شاید دوست و یا دشمن ما باشند!
 اما استکبار در همه غرب و شرق و آمریکا و یا حتی در همسایگی خود ما زندگی کند. و نه تنها من و شما، بلکه همه انسان های آزادیخواه و پاک مرگ او را آرزو میکنند. و صهیونیسم نیز عضوی بی بدیل از همین استکبار جهان است. پس اگر واقعآ مرگ شیطان بزرگ را میخواهیم و مسئله سیاسی نیست باید شعار ما با این شعار جایگزین شود:

"مرگ بر استکبار" در هر لباس و شمایلی و "مرگ بر صهیونیسم"  و شاگردان مخوف آن..

   باید این بهانه و اهرم را از استکبار و مردمی که به غلط و در اثر سوء مدیریت انقلاب ! دچار "ایران هراسی" شده اند گرفت. و اگر تصور میکنند که واقعآ مرگ بر این و آن گفتن از اصول انقلاب رهبر کبیر انقلاب اسلامی ما بوده است!! بگویند: 
مرگ بر استکبار !  مرگ بر صهیونیست! مرگ بر شیاطین!

   آیا ما شعار مرگ بر عربستان یا بر حجاز میدهیم؟؟ در حالیکه وهابیت و آل سعود هزاران بار از استکبار آمریکا نشین و غرب ، اهریمن تر و هزار برابر با ما ایرانیان و...دشمن ترند!!! و ریختن خون ما را و شیعه علی را دلیل رفتن به بهشت میدانند... لذا بازهم نمیگوییم مرگ بر عربستان، بلکه میگوییم مرگ بر آل سعود و...
   یا شاید باید باز گردم به بعد سیاسی این شعار !! اما میترسم سرم را به باد دهم....   
و ادامه وقتی دیگر و حرفی دیگر..... "ابوالقاسمی"