سیماست

اجتماعی سیاسی ؛ مطالب آموزشی صنایع دستی ومصنوعات چوب؛ رنگ و نقاشی

نبش قبرحجربن عدی بدست مخالفان سوریه
ساعت ٤:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۱٥   کلمات کلیدی: نبش قبرحجربن عدی ،جنازه شهید ،سوریه و وهابیت تروریست

با نبش قبر حجر و جنازه این شهید چه میکنند!

    بکشیدمن را... بسوزانید جنازه ام را...
    هر اثری را از من باقی مگذارید..

     اما من زنده ام ...و تا ابد خواهم زیست...  مسعود


 1. تخریب قبر حجرابن عدی
  با پیکر ؛؛حجرابن عدی؛؛  صحابه رسول خدا و امام علی چه کردند؟
 2. در شورش سوریه و حمله غرب و اعراب بت پرست به دولت بشاراسد و جبهه مقاومت اسلامی ، وهابیون بیش از دیگر تروریستهای منطقه فعال هستند. و یقینآ در این فرصت بدست آمده نهایت سبوعیت و دشمنی خودرا با اسلام حقه بخصوص علویان بروز خواهند داد.
  تخریب اماکن مذهبی و مقدس جهان اسلام! یکی از اهداف مهم وهابیت جهانی وابسته به حکومت سعودی و دولت اسرائیل است . زیرا که اکثر این اماکن نمادهایی از اسلام و مقاومت مسلمین در مقابل استعمار و سرمایه داران بین المللی هستند.
 3. جنازه حجر را چه کردند و پیکر این صحابه پیامبر خاتم را کجا بردند؟  شاید ندانید که حجرابن عدی؛ را بهمراه پسر جوان وی و پنج تن از همرزمانش به جرم مبارزه با فساد حکومت شام شکنجه و اعدام کردند.
  گذشته از اینکه این چه عمل زشت و پستی است؛ و در هیچ آئینی پسندیده و مجاز نیست!!
  چنانچه:
            تمام سنی مذهبان نیز با نبش قبر مخالف و آنرا عملی حرام میدانند، بخصوص در مورد مومنین به توحید و نبوت!  ؛؛حتی همان وهابی ها هم تنها با ساخت بنا و حرم و بارگاه مخالف هستند( غیراز مرقد حضرت محمد مصطفی ص) ؛ اما نبش قبر را مجاز نمیدانند!! اما اینجا مسئله جنبه سیاسی دارد؛ و هدف ساقط کردن اسلام واقعی ست! که در حال رشد و توسعه میباشد. و برای غرب و عمال آنها و اعراب جاهل، هدف هر جنایتی را توجیه میکند!!
 4. قبل از اینکه پیگیر چگونگی جنازه مطهر حجر باشیم و در تجسس اینکه کجا بردند و چه کردند؟ فراموش نکنید که در طول تاریخ با اجساد همه مجاهدان در راه دین و عقیده چه کردند؟!
  مگر نه اینکه مولای ما علی ع پیکر مطهر و مظلومه بزرگ تاریخ؛ فاطمه زهرا س؛ را شبانه و مخفیانه تشییع و دفن فرمود!! و تا حال نیز کسی از صورت قبر دختر پیغمبر اسلام باخبر نیست!
  گمان میکنید با بدن پسر رسول خدا و سالار شهیدان ؛حسین بن علی چه کردند! در روز عاشورا سر مبارک حسین را بریدند و بردند!! وحتی به بدن های شهیدان کربلا رحم نکردند! آنان را پاره پاره کردند! ساعتها بر آن اجساد مطهر اسب دوانیدند، و قطعه قطعه کردند!
   در طول تاریخ چه بسیار بدن های مبارزان را بر دار کردند و زبان ها را بریدند، پوست کندند! و آنها را خوراک مرغان وحشی و حیوانات کردند!!

 5. در همین دوران خودمان که عصر تمدن وال استریتیها و غرب و شرق کره خاک است!! روزی نیست که گورهای دسته جمعی را کشف نکنند! با انسانهایی که با فجیع ترین وضع کشته و مدفون شده اند!
       گاهی اوقات واژه هایی مانند:  بوسنی هرزگووین!! کرواسی! یوگسلاوی دهه 80! سروهای یوگسلاوی!! مسلمانان بوسنی و... در اینترنت جستجو یا سرچ کنید!!
  هنوز فراموش نکردیم که در قلب همین غرب نیمه وحشی یعنی اروپا و درست در همسایگی فرانسه پرمدعا!! و در ؛؛بوسنی هرزگوین؛؛ هزاران انسان بی گناه را از مرد و زن جوان و دختران وپسران کودک و نوجوان را مورد تجاوز و سپس کشتند و مثله کردند!
      زنان حامله و باردار را شکمهایشان با نیزه دریدند!و جنین آنها را بیرون کشیدند! و تمام این جنایات انسانی و نسل کشی هارا در پیش چشم همین سران غرب متمدن و با کمک ناتو و در حضور ماموران
  UN سازمان ملل متحد انجام دادند و کسی خم به ابرو نیاورد.
  راستی با آنهمه جنازه و قربانی های بشریت چه کردند؟؟ و بدون شک در میان آن کشته شدگان بسیار حجر و ثمیه و... وجود داشتند.
 6. پس بزودی خواهیم گفت که با جنازه مطهر حجر پسر عدی که هنوز هنگام نبش قبر و بیرون آوردن خون پاکش تازه بود!! چه کردند و به کجا حمل کردند؟؟!!!         ابوالقاسمی
 7. MASOUDWARNA@GMAIL.COM