سیماست

اجتماعی سیاسی ؛ مطالب آموزشی صنایع دستی ومصنوعات چوب؛ رنگ و نقاشی

پیروزی جبهه مقاومت فلسطین در جنگی هشت روزه!
ساعت ۱:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۳   کلمات کلیدی: شکست اسراییل ،پیروزی مقاومت فلسطین ،موشک های ایران ،ایران غزه رامسلح کرد

ایران اسرائیل را در تلاویو زمین گیر کرد!!
حماس در کنار مردم طعم پیروزی را چشید!!
در ادامه...


جبهه مقاومت فلسطین در نوارغزه حمله اسرائیل را دفع و پیروز جنگی هشت روزه شد.
پیروزی مقاومت در نبردی هشت روزه با اسرائیل؛ امنیت نظام و کشور ایران را بیش از پیش ضمانت کرد!!
و این یک پیروزی بزرگ برای ملت ایران است.

   پیروزی مردم محبوس در ؛نوارغزه؛  که تنها بخشی از ملت سرزمین فلسطینی هستند! در یک جنگ ناجوانمردانه و نابرابر در مقابل ارتش مجهز صهیونی کا ؛ ثمرات بیشماری برای کل محور مقاومت اسلامی داشته است! که امنیت و شکست حصار مردم غزه تنها یکی از آنها میباشد!!       اما نباید فراموش کرد که این ملت بی پناه و مظلوم چه هزینه سنگینی برای این ظفرمندی شیرین پرداخته اند. و مگر میتوان صورت طفلان معصوم و بی جان را در لابلای بتون و آهن فروریخته از خاطر زدود؟  و هرگز تاریخ فجایع غرب و اسرائیل را در صبرا و شتیلا و دیر یاسین، و بیت المقدس و اردوگاههای فلسطینیان فراموش نخواهد کرد.
و یقینآ این پیروزی پس از جنگ سنگ و تانک!! اولین قدم  در این راه پر مخاطره است! و البته اولین قدمی که توازن سلاح و نیرو را بین مقاومت و صهیونیسم بهم زد.
اکنون فهمیده میشود که این دشمنی و وحشت غرب در سی و سه سال قبل، از انقلاب اسلامی ایران از چه تحلیلی نشأت گرفته است!!
و البته برای پیشگیری از این موج ضدامپریالسمی و شکستن این طوفان اسلامی !  به احمقانه ترین سیاستهای پیچیده و خرده سیاستهای حقیر دست یازیدند!!  اشتباهاتی که هر یک از آنها برای صهیونیکا و غرب یک خودکشی حتمی بحساب می آید!!

    حمله به نوارغزه و بمباران این مردم بی دفاع از همان خودکشی های این مزدوران سرمایه داری  بود، که بدنبال جنگ بیست و دو روزه در چهار سال قبل از این انجام شد، و ناباورانه به این شکست فضاحت بار تن دادند. و اینجاست که باور میکنیم خداوند دشمنان مارا از احمق ترین و نادان ترین آدمها قرار داده است!  و نابودی دشمنان رسول الله ص با کمک خودشان محقق میشود.
 این مطلب ادامه دارد.  اما هشیار باشیم که دشمن فلسطین را در نوار غزه یا کمی بیشتر محدود و ثابت نکند...و ...  ابوالقاسمی