سیماست

اجتماعی سیاسی ؛ مطالب آموزشی صنایع دستی ومصنوعات چوب؛ رنگ و نقاشی

بسته اقتصادی دولت ترفند فروش خودرو
ساعت ٦:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٢٧   کلمات کلیدی: بسته اقتصادی دولت ،هفت هزارمیلیارد ،در آغاز توافق هسته یی

بسته اقتصادی هفت هزارمیلیاردی دولت در "پسابرجام" ترفندی برای رونق خودروسازها و شکستن کمپین "خریدخودروی صفر ممنوع" است. 

 بسته اقتصادی نه تنها رکود اقتصادی را تغییر نمی دهد، بلکه گرانی و تورم هم روانی و واقعی را افزایش دهد.

بدون تردید این پول که بصورت اوراق بهادار در اختیار بانکها ی آنچنانی قرار میگیرد، مقصدش همان جیب رانت خواران و شرکتهای دولتی میباشد. و مردم هرگز نفعی بجز گرانی بیشتر نخواهند داشت.

 دولت میتواند در عوض چنین بازیهای روانی با جامعه! بدهکاری خود را به بانکها که همانا ثروت و سرمایه های اندک همین مردم هستند بپردازد. 


 
حادثه کشتار منا چگونه و چرا انجام شد
ساعت ۱٢:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/۱۳   کلمات کلیدی: حادثه منا ،در مسیر رمی جمرات ،کشته شدن هزاران حاجی ،مکه وحج 1394 و2015میلادی

"کشتار حجاج در منا و در مسیر رمی جمرات حادثه" یا طراحی شده؟ 

  "رژیم آل سعود در عربستان" پس از حمله به "تظاهرات برائت از مشرکین در سال 1366" و کشتار صدها حاجی ایرانی، وعده و قول این کشتار را در صورت تکرار برائت از مشرکین ! داده بود.

  در حملات انتحاری گروهک های تروریستی که اغلب تحت مدیریت و ساپورت آل سعود و وهابیت و صهیونیست هستند، به مراکز تجمع مردمی!!  تکفیری های تروریست بخاطر ترور تنها یک نفر ! صدها و یا هزاران نفر را به خاک و خون میکشند... 

  دهها دلیل و مدرک متقن ! طرح یک کشتار از پیش طراحی شده را توسط ، اگر نگویم رژیم و دولت سعودی! اما توسط گروهی رادیکال از شاهزادگان سعودی و صهیونیسم      ثابت میکند...ادامه وارائه مدارک...


 
روسیه در سوریه
ساعت ۱٢:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٧/۱٢   کلمات کلیدی: روسیه در سوریه ،حمله به داعش ،و ارتش آزاد

هر نیروی مسلح و جنگجویی در سوریه بجز ارتش بشار اسد تروریست است...

 کشور سوریه ظرفیت داشتن چند ارتش و  نیروی مسلح دشمن را ندارد.

 "ارتش آزاد سوریه" خانه دوم داعش خواهد بود ! و تردیدی در این آینده نیست. یعنی اینکه هر نیروی دومی که در سوریه در حال حاضر وجود داشته باشد! نابودی داعش و تروریست های بدنه این گروه، یک توهم و آرزو بیشتر نخواهد بود. پس لازم است که تمام نیروهای مسلح در سوریه و حتی عراق ،با یک چشم دیده شوند ! و هیچ خانه و مأمن امنی در هیچ نقطه یی از خاک سوریه و عراق برای هیچ تروریستی وجود نداشته باشد .   
  ادامه مطلب را کلیک کنید.. 
چرا نباید مرگ بر آمریکا یا هر کشوری گفت؟
ساعت ٩:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٤   کلمات کلیدی: شعار ،افراط و تندروهای مذهبی ،مرگ بر آمریکا ،شیاطین داخلی

آیا "شعار مرگ بر آمریکا " و مرگ بر انگلیس یا عربستان ! نشانه انقلابی گری است؟
  آیا گفتن و "فریاد مرگ بر آمریکا" باعث و بانی "حفظ انقلاب اسلامی ایران" خواهد بود !  و آیا اگر دولت هایی دیگر فریاد مرگ بر ایران بزنند! کشور ایران نابود میشود؟! یا نه ، هرگز!  
 استکبار در کشور آمریکا اتاق فکر و مرکزیت دارد ، اما آمریکا کشور همه سفید و سیاه و سرخ پوستان و   بومیان  واقعی خود است..

 ایران با اسلام و بدون اسلام بازهم ایران بوده و خواهد بود...
 زمانی فریدون  جم و کاوه آهنگر و آرش کمانگیر و روزی نیز شهیدان مقدس، باکری ها و حاج همت و  آوینی و امروز هم حاج قاسم ها ایران را از شر اهریمنان محافظت کرده و میکنند...ادامه مطلب را....